Един човек отишъл на кино. До него седнала красива млада дама, която много му харесала. Тя имала голям бюст. По време на прожекцията мъжът я прегърнал и започнал да я опипва.
Тя го попитала:
-Какво...
Предстои процес за масово убийство срещу наш виден мафиот. Доказателства – с лопата да ги ринеш. Мафиотът се обръща към най-добрия адвокат с думите:
„Ако ми издействаш само годинка, този куфар с пари...
Бай Ганьо, турчинът и англичанинът били пред една пещера. Турчинът влязъл в пещерата и когато излязъл бил нахапан от оси. Англичанинът влязъл и когато излязъл бил нахапан от комари. Бай Ганьо влязъл и...
Разгневени симпатизанти на "Атака" издирват Волен Сидеров, тъй като никъде не искат да приемат банкнотите от 30 лева, които той им е връчил.
- Сър, онзи господин иска да ви предизвика на дуел.
- Какъв дуел – френски с шпаги до първата капка кръв или английски с пистолети до смърт?
- Български – ще дойде с приятели и ще ви пребият.
Група младежи отиват на излед в планината - една двойка се одалечила да се начука, но ги видял един овчар, изчакал ги да свьршат и се приближил:
- Деца, от где сте? - попитал овчарят.
- Деде, ние сме...
Оказва се, че скоростта на звука всъщност не е константа - понякога звукът се разпространява значително по-бавно . Например, това което говорите сега на децата си, ще стигне до тях чак след 40 години.
Едно момче имало гостенка. Баба му видяла, че тя притичва до банята гола и попитала момчето:
- Какво е това?
- Ами тя е по секси бельо - отговорил внука.
Вечерта бабата се съблякла гола и... ще ляга...
Събрали се холандец, англичанин и българин да се състезават в стрелба с лък. Сложили ябълка върху главата на едно момче. Холандецът стреля и цели ябълката:
- Ай ем Вилхелм Тел.
След това стреля англич...
Тя:
- Е, третия тост, както е прието, да пием за любовта. Горната половина на чашата се пие за любовта, а долната за секса.
Той:
- Тогава аз ще пия през сламка...