Деца твориха, спортуваха и учиха за добротата с „Родопска природна академия“ в читалището в Могилица
Оживено, творческо и изпълнено с детски усмивки беше поредното занимание в читалището в смолянското село Могилица, организирано с „Родопска природна академия“.
Срещата започна с разговор за нормите на поведение, по време на който децата научиха важни уроци за уважението, добротата и значението да бъдем добри хора.
След това малчуганите се потопиха в света на йогата под ръководството на йога учител. Чрез упражнения за разтягане и дишане те откриха ползите от спокойствието и концентрацията.
Заредени с енергия, децата се отдадоха на творчески занимания. В работата с глина те използваха въображението и сръчността си, за да създадат различни фигурки, слънца и фантастични създания.
Сред най-вълнуващите моменти беше изработването на подаръци за семействата чрез уникалната техника на сгъване на книги. С много любов и внимание старите книги бяха превърнати в оригинални произведения на изкуството, предназначени да зарадват мама, татко и всички близки.
Организаторите очакват следващите приключения, изпълнени с творчество, знания и нови преживявания.









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!