Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никога не си правете пластична операция, ако видите в кабинета на лекаря репродукции на Пикасо...
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Срещнали се българският футбол и българското образование. Погледнали се, безмълвно се прегърнали и заплакали...
Други
03.10.2017
1,917 прегледа
Следващ →
Още вицове
Старшина Велков: - Сигналът за атака е три зелени изсвирвания!
- Що за интериор! Нима това е боядисана стена! Ау, а осветлението! Откъде сте ги взели тези лампи! А мебелите! В шок съм! - Марио, не си в шок. Ти си в затвора!
Двама борци си четат вестник и единият казва: — Виж какво е писал този репортер за нас! Другия: — Ти виж утре какво ще пише за него!
В древността кавалерът винаги е пускал жената първа да влезе в пещерата, разбира се за да провери дали няма някой опасен звяр вътре. Джентълменът винаги отваря вратата на заведениято и пропуска дамата пред себе си, за да може да види как тя изглежда отзад. Кавалерът винаги отваря вратата на колата на дамата и я затваря след като тя седне удобно, но не от любов към жената, а от страх да не нарани любимата кола.
Търсим пилот за автобус номер 94 в София.