Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мюсюлманите вярват в Мохамед, християните - в Христос, а евреите - в евро.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Защо имаш червило по обувките? - Ходих по жени.
Семейни
03.10.2017
3,070 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какви стикери можете да залепите на задната броня на колата си Нормалните хора са... тези, които не познаваш Естествено красива Дайте път, аз съм на 16 Искам да умра спокойно в съня си като дядо... Без писъци и викове като пътниците в колата му Върнете ме на колелото Дивак Ако искаш закуска в леглото, спи в кухнята Да са ви блъскали напоследък? Ако някой те нарече кучка, просто кажи, че това е дарба Случват се и гадости Секси изчадие Усмихни се :)
Вождът на африканско човекоядско племе удобно се настанил в пътнически самолет, с който щели да пътуват всички офицери и чиновници от бивша английска колония. Няколко минути преди отлитането на самолета при него дошла стюардесата и учтиво го попитала: - Не желаете ли листа за ястията? Вождът се замислил, но след малко мечтателно се усмихнал: - А списъка на пътуващите нямате ли?
Срещат Драгомир Драганов целия пребледнял питат го: - Ко ти има братле? A той отговаря: - Остай се братче ходих на рожден ден на Лили Иванова и от свещичките на тортата получих сланчев удар.
Смейство старци отново искали да изпитат насладата на секса, но от самосебе отдавна неставало. Затова се обърнали към лекарска консултация за т.н. криза на възрастта. Докторът им предписал и на двамата виагра, но на бабата розова, а на дядото синя - но както редовно се случва, те си объркали хаповете. На сутринта бабата и дядото започнали да си говорят: - Незнам от какво е дядо, но мисля че е от хпчето - цяла нощ левият ми крак е стоял вдървен и изтръпнал. - Ами за да ми се отворят всички рани от войната, значи е било от хапчето бабо!
Теди Москов коментира текста на новата пиеса с драматурга ѝ: - Трябва да го променим, аз съм противник на псувните в театъра! - Какви псувни? В текста няма никакви псувни! - Там няма, но сред публиката ще има!