На другия ден след любовна среща.Тя казва на приятелка:
- Изкарах най-разкошната нощ в живота си! Първо бяхме на ресторант. После отидохме у тях, а там първо 30 минути любовна игра, после 2 часа секс, а после 4 часа се гушкахме.
В същото време тoй казва на приятел:
- Доста зле мина... В ресторанта беше ОК, след това отидохме у нас и 30 минути не можах да го вдигна, после пък два часа не можах да свърша, а след това не можах да заспя и си говорихме 4 часа.
На стоп един тираджия качил една страхотна руса мадама за морето. Като си поговорили и изминали 50 тина километра шофоьрчето казало:
- Виж трабва да те наеба за да продължиме иначе те отебвам в тия пущинаци и не ми пука.
- То се е видяло - казала мацката - но ще те помоля да е отзад, щото не искам приятелят ми, дето ме чака сега на морето да ме има разхлопана, нали ме разбираш?
- Добре бе няма проблем - и я отпердашил на задна прашка у задния двор тираджията и не къде да е ами в кабината на тира.
До морето това се случило още три, четири пъти.
Като стигнали в Бургас Мацката слиза от тира и шофьорчето я изпраща с лукава усмивка:
- Ние тираджийте си знаеме работата, а?
Мацката дръпнала русата перука и с вече по-дебел глас казала:
- Ский брато за вас незнам ама и ние педерунгелите не оставама назат, а?