Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се наричат десет блондинки, стоящи прилепени ухо до ухо? - Аеродинамичен тунел.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, какво да ти донеса от почивката? - Донеси каквото искаш... Сега вече лекуват всичко...
Семейни
03.10.2017
3,483 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събрали се българските политици и си говорят: - След 50 години България ще е богата страна! - Ех, жалко че нас няма да ни има тогава... - Не "жалко", а "защото".
- Вие много приличате на моя трети мъж - казва жена виждайки мъж. - А колко общо сте имали? - Засега двама.
През 60-те години на "Герена" играят "Левски" и "Ботев" - Пловдив. Както е известно този мач завърши 6:1 за "Ботев" (с нападение Гунди, Чико и Тумби, като това между другото е най-голямата загуба на "Левски" като футболен отбор). След края на мача агитката на левскарите е като на погребение - едва ли не е настъпил потоп. В един момент обаче един от тях умърлушено промърморва: - Ей, ама видяхте ли Патрата какъв гол им вкара ?
Поради егоизъм списание "Егоист" прекратява своето издаване.
Срещат се двама приятели... Единят е измъчен, притеснен. - Как е? - Не е добре, мойте хлебарки обявиха война на съседските. - Радвай се, ще се избият помежду си... - Да бе! Вчера докараха в плен 1500!