Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Адвокат по бракоразводни дела търси интелигентна жена, вярваща във вечната любов, за създаване на семейство.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Много са ми странни хората, които вървят по улицата и с пръст пипат по екрана на телефона, за да видят какво е времето сега.
Програмисти
03.10.2017
3,815 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не трябва да се съди за хората по приятелите им. Иначе идеалът за човек щеше да е Юда Искариотски.
Келнерката: - Имате ли някакви въпроси по менюто? Павлин: - Що за шрифт е това?
- Г-н майор, а какво да правя, ако внезапно стъпя на мина? - Стандартна процедура, лейтенант. Ще ви се наложи да скочите 30 метра наготе и да се разпръснете на широка територия.
Мъж вижда във вагона плачеще жена, стояща на прозореца, и я пита: - Какво се е случило, госпожо? Защо плачете? - Ах, - изхлипала жената, - моят мъж слезе на гарата да купи вестници, а влакът тръгне без него. - О, съчувствам ви. Ужасно е да се остане във влака без нещо за четене.
Историкът чука по катедрата, за да привлече вниманието на учениците: - Като ви чукам, ще ме гледате в очите!