Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек раздава листовки. - Но тук нищо не пише. - Какво да пише, когато всичко е ясно.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Актуалността на моята дипломна работа се състои в това, че без нея няма да ми дадат диплома.
Студентски
03.10.2017
3,659 прегледа
Следващ →
Още вицове
Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче не искал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за негоден за военна служба, поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за негоден за военна служба. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видели още от далече се провикнали: - Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия.
- Неврозата на Вашата жена не представлява опасност. С тази невроза може да си живее дълго. - Докторе, а аз?
Ако имаш прекрасна жена, ослепителна любовница, страхотна кола, нямаш проблеми с властите и данъчните; ако когато ходиш по улицата, винаги грее слънце и минувачите ти се усмихват - кажи НЕ на наркотиците!
Двама си говорят: - На Пешо жена му го напусна. - И как е той сега? - Вече се поуспокои. В началото мислихме, че ще се побърка от радост.
Телефонно обаждане. - Здравейте, склада ли е? - Склада е. - Нали имате обява, че търсите склададжия? - Да, имаме. - А каква е заплатата? - 240 лева. - О, малко е. Следващо обаждане. Пак същото. Още едно обаждане: - Здравейте, склада ли е? - Склада е. - Търсите ли склададжия? - Да. - Ами аз съм навит. - Но вие не попитахте за заплатата? - Охо, че и ще плащат!