Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Габровец влиза вкъщи и заварва жена си в леглото с друг мъж. Вади револвера зарежда го и им казва на двамата: - Сега застанете в редица.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Извинете! - Да имате отрова против хлебарки? - Да, колко? - Ами не съм ги броил, вие до колко работите? - До 8 часа. - Ами тогава ще отида да ги преброя и ще дойда.
Разни
03.10.2017
2,132 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво прави паяка в компютъра? - Търси своето място в мрежата...
Ееееххх, лесно му е на моряка. Прибере се от плаване, слезне от кораба. А там........девойката го чака. И на пилота му е лесно. Кацне със самолета на летището. А там........ девойката го чака на терминала. И на Машиниста му е лесно. Спре влака на гарата. А там на перона......Девойката го чака. Ама девойката пита ли я някой........Ха на пристанището, ха на летището и после айде на гарата.
Един борец паркирал неправилно на "Витошка". Без да се притеснява, че е извършил каквото и да е нарушение, отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало. - Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв. - Изчезна ми бавареца! Един човек, който видял от кафето какво става, му казал: - Дойде паякът и го взе. Замислено борецът казал: - Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов.
Баща и син ескимоси. Вървят си из студената пустош, виждат дивеч, отстрелват го и бащата изнася лекцията: — Елен. Месо, мас, кожа. Стреля. — Коза. Месо, рога, кожа. Стреля. — Турист. Кибрит, фенерче, батерии.
Първобитните хора тръгват на лов. Гледат - стадо мамути. Всички се уплашили, само един казал: - Какво се чудите, скачаме с викове към тях, те се разбягват, отделяме един от стадото и го убиваме. Така се появили командирите. Скачат, викат, отделят един мамут от стадото, но той се скрива в гората. Стоят и се чудят. Един казва: - Какво стоите? Дайте да оградим гората, ще стесняваме все повече кръга и ще го намерим. Така се появили началник-щабовете. Намират те мамута, обграждат го, но той беснее - всички ги е страх да се приближат. Само един замахва силно, хвърля копието, улучва звяра в окото и го убива. Така се появили снайперистите. Щастливи, първобитните ловци нарамват мамута и го носят в пещерата. Нарязват го и, уморени от лова, лягат да спят. Стават сутринта и какво да видят - месото липсва… Така се появили старшините.