Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В магазин за домашни потреби влиза жена и казва на продавача: - Дай ми една метла. Той я поглежда с оценяващ поглед и пита: - Да ви я опаковам или ще я яхнете веднага?
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Тъмна, непрогледна нощ. На вратата на селска къща се чука: - Кой е? - Дърва трябват ли ви? - Не. На сутринта дървата ги нямало.
Любими Герои
03.10.2017
3,483 прегледа
Следващ →
Още вицове
Връща се мъж от командировка, иска да звънне на вратата, но ръцете му са заети от подаръци за жената. Не може да натисне звънеца. Минава покрай него клюкарката на блока: - С рогата, съседе, с рогата!
По коридора на ВУЗ-а върви професор. Среща го студент: - Здравейте, професоре. Може ли един въпрос? - Разбира се, питайте, млади човече. - Кажете, професоре, когато легнете да спите, къде държите брадата си под или над одеалото? След кратка пауза: - Да-а-а, знаете ли, Май не съм се замислял. - Ами, извинявайте, тогава. И се разминали. След седмица професорът, с посивяло лице и кръгове под очите, среща студента и го хваща за гушата: - Ах, ти, негодник! Вече цяла седмица не мога да спя - и под, и над одеалото, все ми е неудобно!
Полицай спира шофьор. - Господине Вие сте пиян! - Не е верно не съм пил беее. - Я ми лахнете... Абе как може четирима човека да седите зад волана и да карата колата?? - А вие какво сте ни обкръжили, като че ли ше ни трепете???
Бавно влизам в теб...в теб е толкова тясно и горещо, че едвам мърдам....ето вече се люшкам в такт с твоите движения...О, да! Обичам те, автобус 280!
- Когато се запали къщата ми, аз скочих, втурнах се в съседната стая и изнесох тъщата на ръце... - Не се огорчавай, при такива обстоятелства човек лесно губи ума си...