Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нов преподавател се запознава с групата: — Така, подаръци за мен има ли? Всички: — Не! Един: — Има. Преподавателят: — Ще формулирам по-иначе въпроса: „Има ли отличници в групата? Гледам, че има един.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
За човечеството е свойствено да преувеличава женските потребности и мъжките възможности.
Бисери
03.10.2017
3,815 прегледа
Следващ →
Още вицове
Маймуни сервират в японски ресторант. В почивките, когато се разсейват с глупости, управителят им се кара: "Айде стига с тези маймунджелъци!" Всъщност маймуните сервитьори са много стриктни в изпълнението на задълженията си. Аз ходих в тоя ресторант - всичко си ми сервираха навреме, само накрая си бях поръчала бананова мелба, която така и не дойде. Проблем стана само в един момент, когато в ресторанта влезе националния отбор на Сенегал и клиентите започнаха да се бъркат на кого да поръчват.
Бай Ганьо, французина и американеца попаднали в плен на едно канибалско племе. Заключили ги в една клетка и на другия ден вадят американеца и го хвърлят в реката. А тя пълна с крокодили. Подгонили крокодилите янкито, но той успял да излезе жив от водата. Тогава най-тържествено туземците го убили и го изяли. Нашите питат туземците: - Защо така направихте? - Когато изядем чужденец, всичките негови качества са прехвърлят на нас. Той беше смел, здрав, ловък и бърз. Французинът почнал да реве и казва: - Ганьо, спукана ни е работата - ако не ни ядат крокодилите, ще ни ядат туземците! - Измислил съм нещо Пиер, не се безпокой! На другата сутрин туземците отварят клетката и кво виждат - нашите двамата се ебат като за последно. Ония гледат втрещени, а бай Ганьо казва: - Кво гледате? Приятен апетит!!!
Младо момиче се оплаква на лекаря: - Докторе, имам полова слабост! - Какви са симптомите? - Ами, не мога на никого да откажа!!
Министерството на здравеопазването предупреждава: "Пиратките могат да бъдат опасни за Вашето здраве!"
- Кой казва, че няма бързо следствие в България? Я, вижте, колко бързо се разбра, че полицаите дето (у)били Чората са невинни!