Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Слаботелесен мъж звъни в полицията: - Ало-о-о, помо-о-ощ! В стаята ми има комар! - Ами, убийте го - съветва дежурният. След малко в слушалката се чува: - О-о-о! И хапеш! А-а-а! И ръце извиваш!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
- Чу ли за новите кучета? - Дето са смеска между питбул и коли - отхапва ти крака и отива за помощ...
Животни
03.10.2017
3,561 прегледа
Следващ →
Още вицове
Руснаците, като закъсали с парите, решили да продадат мумията на Ленин - така и така искали да се отърват от него... Пуснали обява, никой не се обажда, и по едно време постъпва запитване от кметството на Ерусалим: "Колко искате за мумията?" Руснаците в паника отговарят: "А, не! Само на вас не го продаваме! При вас вече един възкръсна!"
Знаете ли защо рейвърите не могат да крадат коли? Защото, зациклят и започват да денсят под биита на АЛАРМАТА на колата.
- Престъпността още расте! - Господи, аз я знам от ей такава мъничка...
Учителката пита Пиер: - Защо Карл Велики е измисли училището? - Защото нищо не е рискувал - вече е бил твърде голям, за да ходи на училище.
Един лекар до късно през нощта не може да заспи. Мъчи го съвестта и все си мисли: "Може би не трябваше да чукам пациентката си!" Изведнъж вътрешен глас му прошепва: "Не се измъчвай! На всички лекари им се случва такова нещо." Лекарят се успокоява и заспива. На сутринта се събужда бодър и си мисли с усмивка: "Наистина, на всички лекари им се случва да чукат свои пациентки." В този момент вътрешния глас му прошепва: "Не всички лекари са ветеринарни..."