Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жената: - Мъжо, иди да купиш хляб. Мъжът: - То пари за ракия няма, тя хляб иска?!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Професор към кандидат-студент на устен изпит за прием в университета: - И така, последен въпрос - защо решихте да кандидатствате точно в този университет? - Стига си задавал тъпи въпроси бе, татко!
Семейни
03.10.2017
3,123 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия: — Ззз… з… з — Ще ми го кажеш като стигнем. На върха на планината заекващия казал: — Ззабраввихме ппалаткките долу. На слизане започнал: — Ммм… м… м. — Ще ми кажеш като слезем. Долу заекващия казал: — Ммайтап ббе!
- Бабо, а защо са ти толкова големи очите? - Защото това са очила, глупачко!!!
Два домата си вървели.Единият го прегазила кола, а другия му казва: - Хайде, бре кетчуп...
Иванчо получава писмо от Марийка в казармата. Питат го: - Защо листът е празен? - Защото не си говорим с жена ми.
Албанските учени изобретили нов тип ракета "земя-земя". На изпитанието присъстват висши военни и политици. Точно на старта обаче ракетата нещо засича и не успява да излети. Веднага към нея се спускат механици и техници и започват да оглеждат какво не е наред. По едно време един се провиква: - Открих какъв е проблемът - скъсал се е главният ластик.