Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Е като съм женен, нямам право на личен живот ли?
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Беше оптимист: вярваше в края на света.
Бисери
03.10.2017
3,480 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блогът на Румен Петков виж ТУК ------
- Защо Чък Норис никога не е печелил награда за актьорско майсторство? - Защото той никога не играе!
Турист обикаля из джунглата и стига до негърско село. Всички мъже са застанали на площада и думкат тамтами. - Какво правите? - Ами от две седмици нямаме вода и... - И какво, молите се за дъжд ли? - Не, викаме водопроводчика от съседното село да си оправи тръбите.
Полезен съвет: Как да заработите пари? Вземете 1$, сложете го под стола! Сега седнете на стола! Задачата е да се вземе долара. Най- бързо става, когато станете от стола и вдигнете банкнотата от земята, нали? Извод: За да изкарате пари, ще се наложи да размърдате задника си от компа:)
Гепардът, който живее при треньора по физическа подготовка на националния по футбол, може да развие скорост до 12 километра в час.