Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван : - Смели ли са българите ? Без да се замисля много то отговорило : - Че как да не са , след като всеки ден по интернет форумите колят толкова много турци и цигани .
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.Уилям Шекспир
Бисери
03.10.2017
3,607 прегледа
Следващ →
Още вицове
Между две приятелки. - Как е твоя хубостник. От голямото пиене може ли да изтрезнее. - Вече не пие. Говорих му. Толкова се вразуми, че сега почива във втора хирургия.
Циганин се разделя с приятелката си: - Ако искаш, може да си останем братовчеди.
Димитър Пенев на разбор в съблекалнята: - Кременлиев, ти ще пазиш номер 11, Златков (всъщност Златко Янков) ти ще си с Кантона. - Ама те са един и същ човек!? - Тогава двамата ще се разберете някак си.
Седи си в ателието художник-абстракционист, нещо е тъжен. Идва негов приятел и го пита: - Защо си такъв? - Ами направих портрет на една дама... - Това е хубаво! - Но тя сега иска да сменя на картината цвета на очите й. - Е, и? - Проблемът е, че не мога да си спомня къде й нарисувах очите.
Мъж се провиква от спaлнята към жена си: - Скъпа, ела при мен. Жената: - Извинявай, скъпи, не мога, в цикъл съм. Мъжа: - Няма да мине този път, преди месец ми каза същото..