Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, моля ви, целунете ме. - Съжалявам. Вие сте много красива жена, но това е против правилата. - Моля ви, само една целувка. - Не подлежи на обсъждане. Честно казано, в момента дори не бива да ви чукам.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Реклама: "Събери десет капачки от "Каменица" и на зимната олимпиада в Торино може да заминеш ти, а не нашите хокеисти."
Разни
03.10.2017
1,702 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Мисля, че не ме уважава.." - си помисли момичето отново препрочитайки sms на телефона си: "петя, върви на ...!". "Написал ми е името с малка буква!" си помисли тя.
Лекар казва на тежко болен от дизинтерия, че умира и го пита за последно желание. - Докторе, пиши в смъртния акт - починал от спин. - Защо- пита лекарят. - Искам да умра като ибач, а не като дрислю.
Събрали се шефовете на италианската, руската и българската мафии и заспорили коя мафия е най-яката. Не могли да разрешат спора и решили да поставят задача на подчинените си- която мафия се справи най-бързо, е най-яката. Задачата била да се доведе при шефовете една камила. Първи звъни на подчинените си италианеца: -Рагаци, искам колкото се може по-бързо да ми докарате камила. След 2 часа влизат италианците, запъхтени, и водят една камила. Шефовете са доволни. Втори звъни на подчинените си руснака: -Ребята, искам да ми докарате много бързо една камила! Руснаците пристигат след 1 час и водят камила. Шефовете са още по-доволни. Идва ред на българския мафиотски бос: -Момчета, доведете ми тука светкавично една камила! След 10 минути влизат борчетата и водят един пребит от бой кон. Другите босове възразили: -Ее,ама това не е камила! -Камила съм, проплакал конят.
Мъж се приближава към сградата на Народното събрание и пита охраната: - Извинете, а те следобед не работят ли? - Не! Следобед не идват, а не работят сутрин.
Изпит в университета. Студентка с къса пола нищо не знае, но след всеки грешен отговор я вдига все по - нагоре и нагоре. Професорът се ядосал и я скастрил: - Колежке, трябва да ти кажа, че аз се дървя само на научени въпроси!