Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Готов е проекта за първия български автомобил. Той е 6-местен автомобил. Допълнителното място е предназначено за автомонтьора.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В музея: - Това е Минерва. - А този до нея, мъжа й ли е? - Не...Тя не е имала мъж. Тя е била богиня на мъдростта.
Семейни
03.10.2017
3,084 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хектор тича да бяга... (думи на учител по литература)
Жена посещава бюро за запознанства. - Той трябва да бъде вежлив, да има разностранни интереси, да обича животните, да ми разказва всякакви забавни истории, да ми съобщава за събитията по света и никога да не ме прекъсва… - Госпожо, в такъв случай на вас ви е нужен не мъж, а телевизор!
Зайо е звяр teeth teeth teeth Имало едно зайче, което много псувало. Всеки, когото срещнело в гората, се разстройвал от грубостите му. Един ден всички напсувани животни решили да се оплачат на лъва. След като ги изслушал, той извикал зайчето и му казал, ако иска да говори цветисто, да се изразява само с имена на цветя. След време лисицата срещнала зайчето: - Как си, зайо? Лъвът поговори ли си с теб? - попитала тя. Заекът отвърнал: - Я да млъкваш, че както съм го набожурил, така ще ти го надетелинча, че момини сълзички ще ти по потекат от маргариткатa
Марийка казала на Иванчо: - Иванчо ела днеска у нас, няма да има никой. Иванчо се зарадвал, облякъл се подобаващо, почукал на вратата на Марийка и то наистина нямало никой.
- Какво е това половин литър за трима по африкански? - Двама пият, а с третия замезват.