Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две гарги си летели, едната изкълвала на другата окото, а другата казала: - Ако още веднъж го направиш повече няма да те погледна!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Наш Славчо си водил кравата по тротоара и един полицаи му направил забележка. - Ей, господине, тази алея е само за пешехотци! Човека му отговорил: - Е какво тя да не е на велосипед?!
Други
03.10.2017
2,159 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещнали се два помияра: - Ти от кой избирателен район си?
Надпис на гробницата на новобогаташ, която изобразява мобилен телефон: "Абонатът временно не отговаря"
Двама старци седят на пейка в парка и разговарят: - Знаеш ли - казва единият - навремето ми трябваше само да видя хубаво момиче и ми ставаше. - А сега? - пита другият. - Сега... зрението ми се развали.
По време на комунизма в СССР Брежнев викнал при себе си вътрешния министър за справка: - Колко евреи имаме в страната? - Към 4-5 милиона. - А ако им разрешим да емигрират в Израел, колко от тях ще поискат да емигрират? - Към 12-15 милиона.
Жена на възраст отива при художник и си поръчава портрет: — Искам да ме нарисувате с колие от брилиянти, брилянтени обеци, с диамантена гривна на едната ръка и със златен часовник на другата. — Както желаете, разбира се, но бихте ли казали защо? — В случай, че умра по-рано от мъжа ми, съм сигурна, че той отново ще се ожени… И нека тогава тази кучка да се побърка от търсене на скъпоценностите!