Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-добре дебел, отколкото слаб доктор.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Расистки
Какво е абсурд: Пиян евреин да върви по улицата и да хвърля пари. Какво е пълен абсурд: След евреина да върви арменец, да събира парите и да му ги връща.
Расистки
03.10.2017
7,034 прегледа
Следващ →
Още вицове
Турчин,си купува стенен часовник и веднага го носи на часовникар: - Резни му малката стрелка,да стане правоверен !
Идеалният мъж - този който се прибира навреме вкъщи, пазарува, готви, мие чиниите, занимава се с децата. Оттук следва извода - идеалният мъж е жена.
Жена - това е първия в света 3D-принтер.
Кара си един човек жигулката, но на един светофар му отказали спирачките и се натресъл в един черен Мерцедес пълен с мутри. Човекът изтръпнал, но си казал: "Така или иначе ще ме утрепат, дай поне да си направя кефа", извадил една щанга от колата, излязъл и започнал да чупи Мерцедес-а. Натрошил стъклата, огънал калниците, вдлъбнал вратите, а от Мерцедес-а никой не излиза. Качил се човека в жигулката и отпрашил, а едната от мутрите казала: - А, бе шефе! К’ъв беше тоя, бе? - Незнам к’ъв беше, ама представяте ли си к’во щеше да стане, ако ние бяхме виновни?
Има нова поза в секса - 68: - Холандия духа на Румъния, а вторите имат да им дават 1.