Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо Бойко Борисов иска процент от книгите с вицове за него? - Защото в тях има само негови цитати.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: - Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: - Ооо, не е честно, вие сте двама!
Животни
03.10.2017
3,248 прегледа
Следващ →
Още вицове
Е, момогна ли ви лекарството, което приписах? - пита лекарят. - Много! Чичо ми го изпи, а аз останах единствен наследник!
Американският президент е на посещение в Израел и отиват заедно с израелския президент на поклонение пред Стената на плача. Американецът пита: - Може ли да се помоля на бога да ми помогне в следващата избирателна кампания? - Може, но все пак имай предвид че говориш със самия Бог! - А може ли да го помоля да спре подигравките в пресата срещу мене? - Може, но не забравяй че говориш със самия Бог! - А може ли да го помоля Израел да върне на арабите Западния бряг? - Може, но не забравяй че говориш със стена.
Беше лето през средата на II хил. след Христа и Траките започнаха магистрала....и стана 2012 и магистралата на траките почти бе построена -евала!
Кога ще дойдат ангелите тръбящи за Апокалипсиса не се знае. Но вече се знае с какво ще тръбят.
В Русия зимата е толкова студена, че жените ходят с два чифта прашки!