Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Русалка изплува на пристанището с бебе в ръце и се обръща към любопитната тълпа: - Къде живее водолазът Пешо?
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Един борец си слагал две чаши вода до леглото - една пълна и една празна. Пълната ако му се препие вода, а празната - ако не му се препие.
Борци
03.10.2017
4,101 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мамо, в училище всички ме дразнят, че съм бил алчен! - Кой точно? Имена? - За пет лева ще ти ги кажа всичките!
- Счита се за огромно постижение човек да се спусне по ниагарския водопад в бъчва. Чък Норис може да се качи по ниагарския водопад в картонена кутия.
Старшината влиза в помещението на новобранците и вижда на пода един фас. Нервно пита: - Чий е този фас? Никой не отговаря. Повтаря въпроса с още по-висок тон. Никой не отговаря. Започва да вика. И тогава един новобранец казва: - Ничий е, господин старшина. Можете да го взмете!
Бермудският триъгълник е ваканционното място на Чък Норис. Преминаването през района не се толерира.
На съд за изнасилване, съдията пита блондинка, какъв зор е видяла при изнасилването. -Ами, при изнасилването зор не видях,но ми беше трудно да му го вдигна!