Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Да-а, за корейците хот-дога не е просто метафора...
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Подсъдими
- Искам да осъдя съседа си за обида! Нарече ме хипопотам! - И кога стана това? - Преди две години. - А защо чак сега се сетихте да го съдите? - Ами чак вчера видях по телевизията какво е хипопотам.
Подсъдими
03.10.2017
2,969 прегледа
Следващ →
Още вицове
На студентка, пишеща анонимно вицове в интернет, решили да връчат награда, за да я засрамят и да й покажат, че нищо не остава скрито в мрежата. Тя спокойно приела наградата и казала: -Вземам пример от преподавателите си - не отказвам, дори и да не заслужавам.
Тодор Живков към Брежнев: Абе........ Брежнеб: А деееееееее...... Тодор Жинков: Е да де да де......
- Мамо, в училище всички ме дразнят, че съм бил алчен! - Кой точно? Имена? - За пет лева ще ти ги кажа всичките!
Срещнали се на нерегулирано кръстповище в Берлин Голф 2ка, 3ка и 4ка. Кой трябвало да мине първи? Логично. Първи минал пернишкия, защото идвал от забранена улица.
- Поздравления! Чухме, че ти се е родило вече шесто внуче! - Да, поне внучета все още мога да правя.