Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Да-ааа...мисля,...значи съм изтрезнял!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Говорят си двама програмисти: - Знаеш ли, че в Windows 2k има над 4000 известни грешки, а в моята програма само една? - Така ли? И каква е тя? - Не тръгва.
Програмисти
03.10.2017
4,618 прегледа
Следващ →
Още вицове
В родилния дом се раждат деца на левскар, цесекар и негър. Идва доктора и им казва: - Родиха се 3 здрави дечица, но ги объркахме, не знаем кое на кой е. Елате си ги разпознайте. Тогава цскарят се втурва и грабва негърчето. Негърът вика след него: - Чакай бе, това е моето дете! - По-добре син негър, отколкото син левскар!
- Да-а-а... как лети времето... - каза пияният, гледайки към вентилатора.
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика: - Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам. - А, не не мога, уморена съм. - Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500. - А не,... е добре хайде. И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5. Дошъл нейния ред: - Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три? Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500. Дошъл негов ред: - Добре де, какво е? - Ами, и аз не знам - казала тя и му дала 5$.
Разговор в леглото с любовника. Тя, палейки цигара: - Представяш ли си, скъпи, мъжът ми просто би озверял, ако сега ме види. Той си мисли, че съм отказала цигарите.
Кажете, а вие също ли почвате да натискате копчетата на дистанционното по-силно, когато свършват батериите?