Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Селище на човекоядци. Двама мъже носят ковчег. Среща ги трети и пита: - А бе, вие днес на консерви ли сте?
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Искам на старини да имам приятелка, на която да мога да се обадя и да кажа:"Дърта коза такава, кога ще излезем да потрошим пенсията?"
Бисери
03.10.2017
3,404 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща разбира, че дъщеря му е бременна и пита нейния приятел: - И така, ще се омъжиш ли за дъщеря ми или не? - Уау! Не знаех, че имам избор!
Разговор между гинеколог и пациентка: - Докторе какво ми е? - Честито госпожо. Бременна сте. Кой е щасливеца? - Докторе вие като ядете боб знаете ли от кое зрънце ще пръцнете?
Най-голяма следа в сърцата на хората остават кардиохирурзите.
Светът е кръговрат. Всеки е отговорен за действията си. Всичко се връща!
Доцент Костов се слави с това, че при него много трудно се взима изпит. Посред нощ звъни телефонът. Един глас го пита: - Спите ли? - Да. - А знаете ли колко студенти не спят заради вас?