Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чипс с вкус на черен хайвер... Почувствай се олигарх!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Във Филиповци се проведе олимпиада по български език. Жертви няма!
Разни
03.10.2017
2,369 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мамо, какво означава нимфоманка? - Дъще, това е жена, която е пристрастена към секса. - А как се казва мъж, който е пристрастен към секса? - Мъж.
Имаше времена, когато нямаше мобилни телефони, но всеки знаеше къде са приятелите му!
На студентско парти студент харесал колежка но бил много притеснен и едвам събрал смелост да я покани да танцуват приближил се към нея попитал -Може ли ? -Може но 1-во да танцуваме
Обява: Курс по възстановяване имиджа на делова жена след фирмено парти!
Кацнали космонавти на Марс и гледат почти същите хора като на земята,само малко по-високи. Всичко, разбира се било на високо технологично равнище, даже се хранили и придвижвали чрез компютър. Сприятелили се земляните с марсианците, поканили ги и те да погостуват на Земята и тръгнали да излитат обратно към дома, но при преброяването на екипажа установили липсата на един от членовете му. По едно време гледат през илюминатора навън тича техния човек, а след него търчи марсианка и крещи нещо. Успял той да стигне до кораба и вътре го питат: - Къде се изгуби, бе човек? - Ами, запознах се с една марсианка и я попитах как се правят при тях децата. Тя ми показа един компютър и ми вика: "За момче натискаш това копче, а за момиче това". После ме попита при нас как се правят децата и като й показах, тя ме подгони. Компютърът ми иска да купи.