Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се връща от лов, обаче не можал нищо да удари и за да не се изложи, купил заек от магазина. Жена му го пита: - Какъв е тоя етикет дето пише "10. 50" на крака на заека? - А… това ли… ами записах си в колко часа го гръмнах.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Какво ще се получи, когато се смесят лук и грах? - Сълзотворен газ!
Бисери
03.10.2017
3,315 прегледа
Следващ →
Още вицове
В училище за деца на мутри: - Деца, да вдигнат ръка тези от вас, които са си купили домашното за днес!
Един военен отишъл при колегата си и казал: -Има един ресторант,в който ядеш,пиеш, чукаш и всичко е без пари! -Каде е този ресторант? -Незнам жената е ходила.
- Джеймс Камерън искал Чък Норис да играе ролята на терминатора, но осъзнал, че това би превърнало филма му в документален, затова се спрял на Арнолд Шварценегер.
Ако помогнете на някой в беда, той непременно ще си спомни за вас, когато отново попадне в беда.
София. 2068 година. Внук пита дядо си: - А защо нашата страна се казва България? - Защото още като бях малък, в нея живееха българи, внучето ми.