Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В Македония средно работят по 3 часа, спят и почиват по 13 часа ---- Е, ово е стандарт...
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Спасителят на басейна към компания: - Вие, групата, дължите глоба. - За какво? Щото пием бира? - Не, бира може да се пие. Глобата е за това, че пиете вече пети час бири, а никой не е ходил до тоалетната.
Професионални
03.10.2017
3,769 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жената: - Мъжо, иди да купиш хляб. Мъжът: - То пари за ракия няма, тя хляб иска?!
Ученик се приближава към медитиращия в поза лотос гуру и го пита: - Учителю, прилежено се занимавам под вещото ти ръководство с всичко, на което ме учиш през последните 10 години. Ти ме учи да дишам правилно, да медитирам, да насочвам вътрешното си око към себе си, да прониквам в тайните на Вселената, да общувам с Астралния свят... Учителю, но още не съм стигнал до Просветлението. Гуруто прекъснал своето общуване с невидимия свят и го поглежда: - Странно ... За толкова време пред всички се открива Пресвятото Космическо Учение. Много странно... От кого всъщност си купуваш тревата?
На международна среща на французи, германци и българи ги питат, коя част на женското тяло е най-привлекателна за мъжете. Французина: - Лицето. Само в него може да се влюби човек от пръв поглед. Немеца: - Хубавия бюст. Това е най-вълнуващата част на жената. Българина: - Главното в жената са дългите крака, за да изтича за мъжа си за още биричка.
- Иванчо! Как може, имаш двойки по всичко, освен по математика?! - Ами по математика още не са ме изпитвали...
Съобщение към GSM операторите:- За едно лого, колко ме опъват!?!