Четвъртък, 20 август 2026
|
Първомай
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Значи вие сте парашутист? Знаете ли, аз никога не бих скочил с парашут! - А аз никога не бих скочил без парашут.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
През нощта храбрец върви през гробището и дъвче баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл: - Да-а-ай! - Б-б-баничката ли? - Не. Хартийката-а-а
Разни
03.10.2017
2,643 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Татко - крещи Мери от вторият етаж, - аз влизам да се къпя. Ако Боби телефонира, кажи му да позвъни пак в 7 часа. Ако Джони се обади, а Боби не се обади, кажи на Джони да се обади в 7 часа. Ако Джими звънне, а Боби и Джони не са звънели, кажи на Джими да се обади в 7 часа, но ако те двамата се обадят (Боби и Джони), или единият, кажи на Джими да позвъни в 7,30.
- Значи, младежо, ако правилно ви разбирам вие искате да ми станете зет? - Ами как да ви кажа, госпожо... Не че искам да ви ставам зет, но няма друг начин да се оженя за дъщеря ви.
"Птицелюпилня Пазарджик записва желаещи за бройлери и носачки." Обява в телевия "Телекабел" - Пазарджик
Две блондинки си бъбрят по телефона преди обед, стигат и до темата за готвенето: - Какво ще готвиш за днес, муцка? - Свинско с кисело зеле, но с пиле, а ти? - Телешко варено, но със свинско.
Една жена пратила мъжа си до магазина: - Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло. Мъжът се връща след малко с половин литър водка: - За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.