Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В спора между двама мъже всеки сантиметър е важен!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
След св. Валентин следва св. Аналгин. ;)
Пиянски
03.10.2017
2,022 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена се прибира вкъщи с такси. Когато пристигнала шофьорът казал: - 14, 80лв. Жената потърсила портфейла си , но не го намерила. Шофьорът видял това и й казал,че ще си плати по друг начин. Запалил колата и я завел на една поляна, постлал един чаршаф на нея и се обърнал към жената. Още преди да каже нещо клиентката казала: -Но, господине, моля ви се недейте така,аз съм женена, вкъщи имам 3 деца... А, шофьорът я прекъснал: - Аз пък вкъщи имам 30 заека. Започвай да скубеш трева и да я събираш в чаршафа!
Възрастна жена се обажда една сутрин на сина да дойде спешно. - Мисля, че във гардероба има крадец. - Защо така мислиш, мамо? - Чух през нощта разни шумоления. - Защо не ме извика веднага? - Не исках толкова късно с глупости да те занимавам. Заковах вратите на гардероба с пирони и си легнах.
Един изпил бутилка водка и на сутринта се събудил в изтрезвителя. Решил повече така да не пие. Решил да излекува махмурлука с бира..и пак се събудил в изтрезвителя. Тогава взел радикално решение - ще си пие само у дома, в леглото, завит презглава. Взел едно шише и се завил с одеялото. На сутринта пак се събужда в изтрезвителя и учудено пита доктора как се е озовал там, като си е пил вкъши под одеялото. - Как-как!? Като отиваше за втората бутилка беше с одеялото завит и те закараха тук!
Попитали радио Ерева: — Какво трябва да напрачи човек, ако види малко зелено човече. Радиото отговорило: — Трябва веднага да пресече улицата.
Зайо Байо искал да сваля Кума-Лиса и тя се оплакала на Кумчо Вълчо. Кумчо Вълчо казал на Зайо Байо: - Говори й за цветя, тя много ги обича. Отишъл нашия пич и казал: - Като си го на зюмбюля, такъв ще ти натръндефиля, че чак листата ти ще окапят! Обаче нищо не станало и Вълчо му казал: - Говори й за строителство, тя много го обича. Зайко пак: - Като си го накирпича, такъв ще ти го бетонирам, че чак керемидите ще паднат! Да ама пак при кумчо: - Зайо, говори й за мотори, тя е влюбена в тях. И Заека: - Кума лисо, като си го на ямахам, такъв ще ти го нахондя, че чак гумите ще фръкнат!