Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си двама приятели: - Ти като видиш хубава жена, събличаш ли я с поглед? - Разбира се! Събличам я, правим секс, женя се, запознавам се с родителите й, скарвам се с тъщата..и накрая се развеждам. След което повече не ща да я погледна.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Харесва ли ти новата ми рокля? - Чудесна е! Твоята шивачка шие толкова хубаво, че дори и шкембето ти скрива.
Черен хумор
03.10.2017
1,674 прегледа
Следващ →
Още вицове
В нощен клуб младеж кани мацка на бавен танц и накрая я целува. Мацката веднага тича към чантичката си, вади оттам смартфона си и почва нещо бързо да пише. Младежът се чуди: - Какво е станало? Какво толкова е спешно? - Нищо, нищо. Просто си сменям статуса във Фейсбук.
На родителите на Иванчо им се приискало да прават секс, но живеели в малка боксониера, и нямало къде да го изпратят и измислили как да се усамотят. Казали на малкия Иванчо да излезе на терасата и да брои колите които минават докато родителите му не му кажат, да спре. Правили, какво правили след трийсетина минути му казали да се прибира. А той се прибира и барза да се похвали на майка си: - Мамо, мамо пък леля Пенка правеха секс! - Иииии да не ги видя? - Не бе мамо и Пешо беше на терасата да брои колите.
Израза "съпружеско задължение" сигурно е измислен от някой импотентен или фригидна жена, тъй като нормалният човек казва "съпружеска потребност".
Депутатите идват и си отиват. Обещанията остават.
- Ти да не си импотентен? - Просто още не се е заредил.