Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Единственото положително нещо при болната е, че Васерманът й е отрицателен!.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Мъчи ме един въпрос. Защо за нормалните мъже да седят двама в храстите е някак си хм...И само за катаджиите това е работа!
Професионални
03.10.2017
3,419 прегледа
Следващ →
Още вицове
на училище...1-ви час английски учителката я няма....отива Иванчо до у тях да я извика...звъни звъни звъни...никой не отваря...госпожата в банята...излиза тя и отива до вратата..поглежда през шпионката и пита: -Кой е? поглежда Иванчо през ключалката и вика: -Ей,Рошльо,я викни майка си!
- Маме, а когато пуластна, на теб ли сте плилицам? - Да, миличка, на мен... - Ми засто тугава дъ зивея?
тук беше Иван... тук беше Митко... Просто обикновени надписи, но защо се коркам, може би защото са от вътрешната страна на гардероба.
- Ти отново говореше на сън - обръща се съпруга към жена си. - О, Боже - отговаря мъжът. - Вече и на сън не мога да кажа дума.
Ако ви е лошо настроението, ако ви е обидно, че 1 милиард човека на Земята живетя по-добре от вас, утешете се с това, че 6 милиарда живеят много по-лошо от вас.