Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По какво си приличат мини-полата и фереджето? И двете прекрасно скриват грозната физиономия на носещите ги!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Прилеп се блъска в стена: - Бр-р-р! Ще се претрепя с тоя уолкмен!
Любими Герои
03.10.2017
2,900 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Бабо, знаеш ли, че барабанът, който ми подари, беше най-хубавият ми коледен подарък? - Наистина ли? - радва се бабата. - Да, защото мама ми дава всеки ден по два лева, за да не свиря на него!
Един ловец отишъл в гората на лов. Чака, чака и по едно време вижда една мечка срещу него. Стреля той с пушката, но не уцелва. Стреля пак - същото. Накрая му свършили патроните, обаче мечката се приближава. Ловецът хвърлил пушката и казал: - А, мен кво ме интересува. Аз съм за гъби.
-Има два вида адвокати-тези,които познават законите и тези,които познават съдията.
Жена се кара на мъжа си: - Съседката разправя, че нейния мъж може по 20-30 пъти, а ти един път и то едва-едва. Мъжът озадачен отива при съседда да разбере как е възможно? Съседът отговоря: - Не я слушайте моята глупачка, тя вътре-вън брои!
Две приятелки си говорят: - Моя мъж е някакъв маниак. Иска всеки ден да спи с мен,а понякога по няколко пъти на ден. - И ти толкова често спиш с него? - Само един път в месеца, но той постоянно иска!