Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изявления на правителството: "Този път сме готови за нова криза, валутните ни резерви са стабилни, нищо не ни плаши" Глас от залата: "А ние?"
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена пита мъжа си: - Скъпи какво е ситуация? - Ситуация е да ме набараш с колежката в моя кабинет... - Аха. Същото като да ме набараш в нас с комшията... Мъжът: - Недей да бъркаш боя с ситуацията!
Семейни
03.10.2017
3,205 прегледа
Следващ →
Още вицове
Котарак и котка се ухажват в задния двор. Котаракът с копнеж я поглежда и измърква: - Готов съм да умра за теб! Тя се взира в очите му и пита: - Колко пъти?
Пулсът на Чък Норис се измерва само по скалата на Рихтер.
"Ние не плуваме във вашата тоалетна, затова вие не пикайте в нашия басейн."
- Ало, Народното събрание ли е? - Не, бардака е. - Няма значение. Мъжът ми, депутата Иванов, дали не е при вас?
Играта “Стани богат”. Последен въпрос – за 100 000 лева. Срещу водещия седи добре облечен бизнесмен, с широки рамене и черни очила. Затруднява се да отговори и водещият го пита: - Ще теглите ли жокер? - Да – отвръща мутрата – Помощ от приятел! - Да се обадим тогава на Вашия приятел... От другата страна на телефона вдига някой и мутрата казва: - А, бе, Картоф, чуваш ли ме добре! Я вземи с тебе Тиквата и Репата и елате в студиото, щото тоя не иска да дава парите!