Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Яж, сине, хляб! - Но аз не обичам хляб! - Яж и ще станеш голям и силен! - Но защо?!? - За да може да си заработиш хляба. - Но аз не обичам хляб!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Новия химн на МВР влезна в употреба. При разпит се използва като средство за изкопчване на истината от задържаните. Правозащитните организации са сезирани за тази полицейска жестокост.
Политически
03.10.2017
2,389 прегледа
Следващ →
Още вицове
В частен кабинет лекарят казва на пациента: - Почистих ви ушите, мога да ви гарантирам, че вече ще чувате великолепно! Ще ви струва сто долара. - Двеста ли казахте? - Да, точно така, чувате прекрасно!
Двойка влюбени се целуват на дивана. По някое време младежът пристъпва към по-решителни действия и бута девойката по гръб. - Почакай! - казва тя, - не е ли по-добре след сватбата? - Знам ли… Ами ако мъжът ти се случи някой ревнивец?
Син към баща си: - Тате, тате! Да отидем и утре на лов! - НЕ! Утре ще отидем с теб на очен лекар! - сърдито отговаря бащата, вадейки си сачми от задника.
От хотелска стая се чуват стонове и пъшкания, после тишина, а след малко - гласове: - Аз се казвам Иван, а ти? - И аз!
На приемния изпит в Югозападния Университет тризначките изкараха шестица. Общо.