Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Задача на жената - да харчи толкова, че да не стига за любовница!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Сутрин в софийските маршрутки могат да се видят много повече пози отколкото в камасутра.
Бисери
03.10.2017
3,676 прегледа
Следващ →
Още вицове
Малко момиченце влиза в магазина и казва: - Шест бири. Продавачката се навежда към хлапето, което едва се подава над тезгяха: - А ще можеш ли да ги донесеш до вкъщи? - И аз това се чудя... Ще взема да изпия двете още тука да не ги мъкна.
На един футболен мач един фен много викал, и не спирал да вика през целия мач. Към края на мача казал на съседа си по място едвам-едвам: - Струва ми се, че си изгубих гласа. А онзи му рекъл: - Потърси го в ухото ми.
Ърнест Хемингуей Майката влезе. Тя постави на масата кошница. В кошницата имаше мляко, бял хляб и яйца. - Eто - каза майката. - Какво - попита Червената шапчица. - Ето това - каза майката - Ще го занесеш на баба си. - Добре - каза Червената шапчица. - И си отваряй очите - каза майката - Вълкът. - Да. Mайката гледаше как дъщеря й, която всички наричаха Червената шапчица, защото винаги ходеше с червена шапчица, излиза; и гледайки излизащата си дъщеря, майката помисли, че е много опасно да я изпраща сама в гората; и освен това тя помисли, че вълкът беше започнал отново да се появява насам, и като помисли така, тя усети, че започва да се тревожи.
Влиза Иванчо в час по физкултура и вижда нов учител - двуметров мъжага... - Здравейте, деца, аз съм новият ви учител, фамилията ми е Мръдаков. Моля, обърнете внимание на буквата "р" след първата буква. Произнасяйте я ясно и отчетливо, и не ме ядосвайте. Ясно ли е?! - Ясно е! - викат стреснато децата. На следващия час по физкултура Иванчо искал да се обърне към учителя, но за беля му забравил фамилията. - Хайде, сети се де! - крещи му мъжагата. - Ъъъъъ... Сещам се само, че имаше буква "р" след първата... - Е и...?! - А! Сетих се! - ХРУЕВ!
В стая съм с двама програмисти. Говоря с единия, че ми трябва шрифт на кирилица, който да има ударения на гласните букви. По едно време вторият програмист се обажда: - Защо само за гласните? Ами съгласните какво ще ги правиш?