Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пернишко божество с четири букви – „GOLF “.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама бизнесмени отишли на гробището да навестят гроба на бивш партньор. Търсили, търсили, но не могли да го намерят. Изведнъж единия се ударил по челото: - Слушай, той навярно го е записал на името на жена си!
Разни
03.10.2017
1,995 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали Радио Ереван: - Каква е разликата между директора и мъжа? - Директорът знае кой му е заместник, а мъжът не.
Имало едно момче, което пушело мн. трева! Един ден то умряло и естествено отишло в Ада. Там било обрасло в Трева момчето като видяло толкова мн. трева чак не можало да повярва почнало да бере трева да подскача и да си тананика неква тревоманска песен. Набрало си страшно мн. трева и срещнал някакво дяволче и го питал. - Дяволе имаш ли огънче? - Хахаахахах ако имах огънче това Ада ли щеше да е?
Отишло едно чукчи в Москва на пазар Влиза в магазин за дрехи и вижда гащи.Пита продавачката: -Какво е това? -Гащи-отговорила му тя -А те за какво служат-попитал я чукчито -Ами как за какво-с тях е по-хигенично и по-топло! Решило чукчито да си купи.Метнал се на шеината и тръгнал да се прибира По едно враме му се приходило по голяма нужда.Свършил си работата той- гледа-нямя нищо! -Брей-наистина било хигиенично! Седнал -Брей и как топли!
Семейство хакери. Бащата се връща от работа. Синът седи пред компютъра. - Какво правиш? - пита бащата. - Е, кога най-после ше пораснеш, кога с нещо сериозно ще се захванеш?...Стига си се ровил из базите на Пентагона!
Когато Чък Норис киха той не казва "АПЧИХУУУУУУУ" той казва "Умрете всички". Това и става по-късно.