Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Генко, баща ми отива за два за риба, ела при мен с пренощуване! - Иха! Супер, а ще попиташ ли баща ти, дали може да ни вземе с него.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
На изпит по литература, студентите трябвало да напишат КРАТКО есе което да е на религиозна основа, но също и да е сексуално и мистериозно. Ето и есето получило единствената 6-ица: "Мили Боже! Бременна съм!! Имам предположения за бащата!"
Студентски
03.10.2017
3,598 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един кандидатства за сапьорския батальон. Питат го: - Колко пъти сте били женен? - 5 пъти. Не го взели...
Седял си Господ, и решил най-накрая да прибере при себе си и Скалата.Повикал Смъртта, и й казал, така и така, там в Щатите има един левент, як и силен, но го искам при мене вече, аз да му се радвам, иди и го прибери.Отива Смъртта, звъни на входната врата на имението на Скалата, той пита: -Кой е? -Смъртта съм, идвам за теб. Оня побеснял. Излязъл, направил я на дармадан, бой. бой. бой. Качил я, в багажника на джипа, закарал я в планината, завързал я за едно дърво..Секс, секс, секс... Накрая си тръгнал.Освестила се Смъртта след 2 дни и се прибира на небето.Гледа я Господ, окаяна, разпарцалена, в синини, и едва си седи на краката. Пита разтревожено Господ: -Какво стана? ? ? -Абе, остави се... Първо бой, бой... после секс, секс, секс... Господ още по разтревожен: - Ти, нали не му каза, кой точно те праща? ? ?
Всички викат - понеделник, понеделник...кофти ден... А между впрочем, след седемнадесет понеделника е ЛЯТО:-)!!!!
Точка влиза в дискотека за запетайки, но е спряна на входа. - Ти какво си мислиш, че правиш тук? - пита охраната. Това е заведение само за запетайки! Точката се приглажда и отговаря: - Споко, брато... Аз съм се зализала!
По време на лекция: - Бончев, колко може да се приказва? Излезте и продължете вместо мен! Студентът слиза: - Благодаря на всички, лекцията завърши!