Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шейх звъни от Европа в двореца си: - Ало! Аз съм мъжът ти! Коя е на телефона!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена прави сладки за първи път в живота си. Тя и мъжът и ги опитват... - Скъпи, колко ли биха ми дали, ако започна да ги продавам? - Може би десет години, но без никакво право на обжалване!
Семейни
03.10.2017
3,289 прегледа
Следващ →
Още вицове
Котарак и котка се ухажват в задния двор. Котаракът с копнеж я поглежда и измърква: — Готов съм да умра за теб! Тя се взира в очите му и пита: — Колко пъти?
Обява в бар: Само при нас можете да видите стриптизьорка с две висши образования, едно от които - педагогическо.
В първия учебен ден една учителка се запознава с първокласниците. Учителката останала учудена след като всяко дете се представило като Терминатор. Моментално докладвала за това на директора: - Господин директор, всички деца се мислят за Терминатор. А директора баввно се извърнал към нея и със силен удар с юмрук в близкия шкаф изсъскал гневно през зъби: - Ааззз ссъъъммм Тееррммииннааттоорраа.
Полицай спира пиян човек и го пита: - Какво си пил? - Хейнекен. - Ааа духай на дрегера! Спира друг човек и пак пита: - Какво си пил? - Кайсер. - Охоо, духай на дрегера! Спира трети човек и пак пита: - Какво си пил? - Пиринско. - Оди се изпикай и си бегай.
Приятелки си говорят: - Представи си, вчера с мъжа ми вечеряхме на свещи. - Охо! А после? - А после дойде тока.