Понеделник, 24 август 2026
|
Първомай
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена ми се жалва: "Децата станаха просто непоносими!!! Приемат съвети само от разни идиоти...Поговори с тях, моля те!"
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Женски блян: Боже, какъв мъж! Искам да имам кола от него!
Други
03.10.2017
2,495 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой?
Интервю за работа: - А как сте с чуждите езици? - Идеално! Освен българския всички езици са ми чужди!
Мишо, обслужих се с химикалката ти без да питам. Учител 2 АЕГ
Седят си Мечо Пух и Прасчо в един горещ ден. Изведнъж мечо Пух се обръща и забива здрав цигански шамар на Прасчо. - Кво ти стана бе, Мечо!? Аз па си мислех, че сме приятели. - Е па аз отде да те знам кво си мислиш ве!? - отговорило мечето.
- Защо Катя не се е оженила още? — Защото чака мъжа на мечтите си. — И какъв е той? — Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.