Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра се качва на Айфеловата кула. Гледа Париж от високо, много му харесва... - Красота...чак гърлото ми пресъхна...жалко...няма с кво да плюна.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Звъни телефонът. Слушалката вдига баща на три дъщери. Преди да успее да каже и дума, той чува ласкав глас: - Ти ли си, жабче? - Не, аз съм собственикът на локвата!
Разни
03.10.2017
2,097 прегледа
Следващ →
Още вицове
45 години социализмът геройски ни защитаваше от шопинга!
Тролейбус, горещо лято... От предната се качва жена с малко момиченце. Момиченцето дудне противно: - Мамо, купи ми шоколад! - Не. - Моля те, мамо, купи ми шоколад! - Не, не може. Момиченцето застава по средата на прохода, опира ръце на хълбоците си и заявява на целия тролейбус: - Ако не ми купиш, ще кажа на баба, че смучеш пишката на татко! Всички ревваме от смях, шофьорът спира, жената, цялата червена, изскача от тролейбуса. След няколко спирки се качват мъж с малко момченце. Момченцето започва да дудне: - Татееее, купи ми шоколад... Всички пътници лягаме от смях. Мъжът се оглежда неразбиращо. Шофьорът , лежащ на волана от кикот, казва по микрофона: - Господине, по-добре му купете шоколад.
Мъж е в командировка в малко градче. Вечерта се настанява в хотела и открива, че няма какво да прави. Не успява да намери работещи заведения, няма дискотеки - нищо. От досада започва да чете телефонния указател в стаята. След това звъни на рецепцията и се заговаря с рецепционистката. След дълъг приятелски разговор и една бутилка вино тя вече е в леглото му. По някое време жената казва замислено: - Било писано, че ще се озова в леглото на клиент на хотела. Мъжът: - В телефонния указател е писано. - Какво?! - Виж какво е написано с молив на първа страница: Рецепционистката е дашна!
Млада съпруга гледа през прозореца и изведнъж като попарена се втурва към съпруга си: - Стига си мил тези чинии! Свали веднага престилката, лягай на дивана и започвай да четеш вестник! - Скъпа, какво ти стана? - Нищо! Майка ти идва!
Разговор между двама в бара: - Ти защо пиеш? - За да забравя. - А какво да забравиш? - Ами...вече не помня.