Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо Наполеон е носил сини тиранти? - За да не му падат панталоните.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Пушите ли? - пита бъдещият тъст кандидат за ръката на дъщеря му. - Не. - Пиете ли? - Само понякога... Малко... - Тичате ли подир жени? - О, какво говорите? - Но вие не ме устройвате никак! Не съм съгласен жена ми постоянно да ви сочи за пример!
Семейни
03.10.2017
3,480 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учител и ученици в час по "Свят и личност" Учителя: Какво е бременна жена за един канибал ? Един от учениците вдига рака! Професора му дава думата Уеника: Амиии КИНДЕР СЮРПРИЗ
- Какво е еврейско ПТП? - Колите отвън са абсолютно здрави, но всеки вътре е със сериозни травми...
В амазонските джунгли са открили нов вид хамелеон с над 65 хиляди цвята и полифонични звуци.
Дама блъска с колата си мъж на улицата. Скача от колата си, за да му помогне и добавя: - За щастие сме пред лекарски кабинет! - Да, но лекарят съм аз.- отговаря мъжът.
Съпруг и съпруга спорели на закуска. Съпругът в гнева си се изтървал: - И на всичкото отгоре не струваш в леглото...- и излетял от къщата. След известно време осъзнал, че е доста подло и решил да се поправи и звъннал на съпругата си. Тя вдигнала телефона след доста продължително звънене, а съпругът изнервено попитал: - Какво толкова правиш, че не можеш да вдигнеш един телефон? - Бях в леглото... - бил нейния отговор. - Че какво правиш по това време там? - Консултирам се за второ мнение!