Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Женски глас: По-дълбоко, по-дълбоко, ..... , по-дълбоко! Мъжки глас: По-дълбоко немога! Мога по-бързо.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Как може да промениш мнението на една блондинка? - Духни й в ухото или й поръчай още една бира!
Блондинки
03.10.2017
3,551 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама борци си говорят: - Знаеш ли, че жена ми вчера имаше рожден ден? - Еми, това е хубаво. И какво и взе? - Ами, пет лева от портмонето.
- Каква е разликата между телезионните сериали и секса със съпругът? - Никаква. И при двете всичко спира на най-интересното място и се налага да чакаш продължението на следващия ден.
Двама автомобилни инструктори се засичат на опашката пред КАТ: - Кво става бе Гошо,нещо не те виждам много на кеф? - Уволниха връзката в КАТ и се налага да чакам, ама и ти нещо на посърнал ми изглеждаш? - Мани,мани,някой ме е проклел, паднаха ми се 7 блондинки за обучаване.
- Колко кънтри певеца завиват една крушка? - Петима - един я завива, а другите четирима през това време пеят "...колко ще ни липсва старата..."
Преди около година Чък Норис бил на гости в Исландия. След тежка вечер той заспал мъртво пиян в камината. Пръднал насън... В световните медии явлението беше отбелязано с кодово название: - Изригването на вулкана "Ейяфятлайокутл".