Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чапай кандидатства във военна академията. Когато се върнал, Петка го попитал: - Приеха ли те? - Не. Зададоха ми следната задача: "На колко е равно 0.5 плюс 0.5?". Много добре знам, че е равно на литър, но как да го изразя математически, не знам!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Ето имам документ, че ми е нужен документ от вас. - В такъв случай ще ви издадем документ, че не издаваме документи.
Професионални
03.10.2017
3,547 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Искам да се оженя за вашата дъщеря! - Младежо, няма да ви позволя да се ожените за моята дъщеря, понеже изкарвате малко пари. И повярвайте ми, един ден ще сте ми благодарен за това.
Времето крие в себе си потайно благородство, то ни връща загубеното чрез мъдростта и спомените!
Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки! Забележка в бележника на Кристиян
Министерството на здравеопазването настоява да има надпис на дюнерите: "Дюнерите може да са опасни за вашето здраве!" (сега отново ще започнат "новините" за масирани проверки, и няма да разберем какво е станало при предишните)
- Келнер, кажете защо това ястие се казва така странно:"Разбойническо рагу"? - Ще разберете, когато ви донеса сметката.