Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Алкохолът е отличен разтворител. Разтваря бракове, приятелства, семейство, работа, банкови сметки, черен дроб и мозък.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Говорят си две приятелки: - Защо се разведе с Пешо? - Ти би ли живяла с човек, който скита насам-натам, пие всеки ден, а като се напие прави скандали? - Разбира се, че не! - И Пешо не искаше.
Пиянски
03.10.2017
2,224 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако ще излизате с нови високи токчета за първи път, вземете със себе си и празна бутилка вино. По-добре да мислят, че Вие не умеете да пиете, отколкото че не умеете да ходите на токчета.
Баба меца отишла при заио Байо и рекла: - Зайо Байо аре ела с мен на дискотека? - Не искам Мецо там ша ма спукат от бой!!! - отговорил заека. - Не бой са бе, зайо!! На другя ден Мецана па отишла при заека. - Зайо Байо, аре ела с мен на дискотека? - Не искам Мецо там ша ма спукат от бой!!! - отговорил заека. Вече на другия ден Баба Меца отишла при Зайо Байо с една тояга. - Зайо Байо аре ела с мен на дискотека? - Нема, там ша ма изгърбят от бой!! - Ако не дойдеш с мен аз ша та пребия!!! - Добре Мецо. Отишли те пред дискотеката и излиза една двогърба камила и зайо Байо почнал да се дърпа. Меца рекла: - Що се дърпаш бе зайо? - Виж т`ва магаре как са го прегърбили от бой..
Как се празнува годишнината от сватбата? С минута мълчание.
- Какво е футбола? - Два отбора от по десет кухи глави, които гонят едно кухо кълбо и по един вратар от двете страни на ливадата, който им се чуди на акъла.
Тестовете ги искам написани кратко и подробно ! /В час по "Монитори" в СПГЕ - София/