Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако Бог иска да застанем на колене пред него, значи той е висок колкото нас.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Чукчи
Гледало чукчито една седмица рекламата на Marlboro и си купило кон.
Чукчи
03.10.2017
10,767 прегледа
Следващ →
Още вицове
Брежнев на посещение в Люксембург. Представят го на министъра на вътрешните работи. Брежнев учудено пита: - Как така толкова малка страна има министър на вътрешните работи? - Е, когато аз бях на посещение в СССР ме представиха на вашия министър на правосъдието.
- Казват, че си се оженил. Как е, жена ти честна ли се оказа? - Честна. Вече цял месец живеем заедно и още нищо не ми е откраднала.
Полицай и професор пътуват в едно купе от Пловдив за Варна. Пътуването било дълго и професорът не искал да скучае. Решил да се позабалява и казал: - Всички знаем колко сте тъпи вие полицаите, но за да не скучаем предлагам да си задаваме въпроси. Ако не можеш да ми отговориш, ще ми дадеш един лев, тъй като си тъп, ако не мога аз да ти отговоря, ще ти дам сто лева, понеже сам по-умен. И така давам ти шанс ти да започнеш. Полицаят казал: - Защо като измериш една котка от главата до опашката е три педи, а от опашката до главата е пет педи? - Не знам - отговорил професорът - ето ти сто лева. Кажи сега защо е така. - И аз не знам - отговорил полицаят - на ти един лев!
В баничарницата: - Какви банички имате ? - Със сирене, с извара, със спанак и мутренска. - Какво е мутренска? - Тиквеник.
- Господине, купете си часовник! Това е абсолютно копие на швейцарските часовници! - Взимам го. Ето ви точно копие на нашите пари.