Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Боли ли те глава? - Не... - Значи не работи... - За какво става въпрос? - Нищо особено, проверямам вуду куклата...
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Между съпрузи: - Това не може да продължава повече така! От седем дни излизам все с една и съща рокля! - А какво да кажа аз, като от седем години излизам все с една и съща жена?
Семейни
03.10.2017
3,551 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена му се разхождат. Тя му казва: - Ти така гледаш всяка по-привлекателна жена, сякаш забравяш, че си женен! - Напротив - точно тогава си си мисля именно за това.
Стоичков разглежда Лувъра и в една от залите пита разпоредителя: - Абе пич, това картината "Селянинн люпи семки" ли е? - Не, господине, това е кристално огледало от XV век.
Изцепки на даскали:Хайде с дъвката, в кошчето и навън! Мирослава, плюскаш на чина! Светлата част на деня е ден...
Синът на един катаджия пита: - Тате, теб страх ли те е от шофьорите? - Не, сине! - А защо тогава се криеш в храстите от тях?
Иванчо никога не питаше родителите си как се появяват децата, защото неговото семейство винаги бяха живяли в боксониера.