Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете „не“ на наркотиците!
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Луди
Психиатър прави забележка на пациента: - Закъснявате! Тъкмо щях да започна без вас!
Луди
03.10.2017
3,511 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена се кара на мъжа си: - Пак пиян се прибираш! Не разбирам, как може да се пие всеки ден! Мъжът сърдито: - Колко пъти да ти обяснявам - не разсъждавай за неща, които не разбираш!
Хора! Чух, че в интернет може да се изтегли филм по-рано от преди да е излязъл... Кажете, къде може да изтегля съботния мач Кипър:България?!!?
Замислих се... колко е хубаво да се отпразнува Трифон Зарезан...особено в средата на работния ден.
Василий Иванич и Петка се договорили, че ако Петка познае в коя ръка Василий Иванич държи бутилката - ще я изпият, а ако не ще я строшат. Петка: - В лявата! - Мисли, Петка, мисли!
По социалистическо време, един работник искал да напусне завода но все не го освобождавали. Тогава го посъветвали да обвини началника на цеха, че краде и уволнението му е в кърпа вързано. - Мълчи си! Половината от откраднатото ще е за тебе. - казал началника и го оставил на работа. Тогава го посъветвали да каже нещо антипартийно на партийния секретар. Влязъл работникът при секретаря и извикал: - Хайл Хитлер! Партийният секретар скочил иззад бюрото и извикал: - Хайл! Наште ли дойдоха?