Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Татко, защо всички картини имат рамки? - Ами... За да знаят художниците докъде да рисуват.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Учителката: - Жоро, вчера защо не беше на училище? - Майка ми роди, госпожо, вече си имам братче! - Но как така, нали баща ти от две години е на работа в чужбина? - Да, госпожо, но те си пишат! - Егати дългата химикалка! - обажда се Иванчо.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
4,018 прегледа
Следващ →
Още вицове
Имаше такава дарба да убеждава, че с мерак му даваха пари назаем даже банкоматите.
Надпис на етикет: Океанска сол. Добита от слоеве на възраст над 250 милиона години. Трайност 2 години.
Лекар диктува на медицинската сестра диагнозата на пациента на латински. - Това рядка болест ли е докторе? - любопитства той. - Напротив, гробищата са пълни с нея!
В магазина: - Дайте ми комплект игли! - С шиене ли се занимавате господине? - Не, аз съм гълтач на саби, но в момента съм на диета.
Руски новобогаташ трябвало спешно да излезе командировка за няколко месеца. И понеже бил ревнивец решил да отиде до sex-shopa и да и вземе един вибратор. Е да ама не, влязъл нашия вътре и от дума на дума ония продавача го убедил да и купи робот наместо простият вибратор. Взел той робота и се прибира вкъщи, показва го на жена си с думите: - Скъпа ето ти последния писък на модата сега, това е сексуален робот, казва се "РоРо". И така включил той робота и изчезнал в командировка. Връща се след около 3 месеца и кво заварва. Целия град пуст, кофите обърнати, къщи горят, спукани тръби, абе като на война бе! Стига си той до вкъщи влиза вътре, качва се на втория етаж там заварва 15 годишният си син да седи свит на кълбо в ъгъла целият треперейки. Доближил се баща му до него и го попитал: - Абе какво е станало тук бе, Саша!!!!?? - а Саша само се подикнал и едва едва промълвил. -Тихоооо бееее, шшшштттт, РоРо броди!