Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжът се хвърля в краката на жена не за да покаже нещо, а за да погледне нещо.
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Събрало се ръководството на ЦСКА и решили да прекратят договора на футболиста Спас Делев, като го помолили да си ходи. След 5 минути Спас Делев обаче се върнал. Ръководстовото: - Спасе, защо не си си тръгнал? - Не уцелих вратата!
Спортни
03.10.2017
3,499 прегледа
Следващ →
Още вицове
Резултати от социологическо проучване по повод заплахите срещу България за атентати, над 99 процента от хората са отговорили: Не ме е страх. Единствените места, на които ще е справедливо да гръмнат бомбите не ги посещавам - Дондуков 1, 2, площад Народно Събрание 1 - само там има хора които подкрепят присъствието на България в Ирак.
Знаете ли, че ако в спалнята ви няма телевизор с половинката си ще правите най-малко двойно повече секс?
В първобитните общества имало забрана за убийство и канибализъм. Нарушителите бивали убивани и изяждани.
Командирован в малък провинциален град се настаних в едно хотелче. Глуха провинция, скука, в стаята има само една библия, даже няма телевизор. Кво да прави нашият, взел библията и започнал да я чете. По едно време грабнал телефона и се обадил на телефонистката на хотела. Какво си говорили, никой не знае, но след 1 час тя се качила при него и се изчукали сладко, сладко. Лежат си в кревата и тя го пита: - Как така се отзовах в кревата с непознат клиент така бързо? - Е,как! На 20-та страница в библията някой е написал "Телефонистката не отказва на никой!"
Програмист поздравява шефа си: - Добър вечер! - Каква вечер, сега е сутрин? - Като ви видя и ми притъмнява пред очите.