Вторник, 25 август 2026
|
Първомай
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Първомай
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
ЪЪ аз не съм толкова тъпа колкото ви изглеждам!!! /реплика от учителка/
Прочети още подобни вицове
06.01.2024
06.01.2023
04.06.2022
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Двама приятели японци се срещат на улицата. Единият от тях току що се е върнал от ваканция. Другият го пита: - Е, как беше? - Ами незнам, още не съм гледал снимките.
Други
04.10.2017
3,013 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка катастрофира с колата. Полицаите идват на местопроизшествието. Питат блондинката какво е станало. — Ми, какво да кажа! Карам си аз по пътя и една елхичка ме следва. Аз надясно – тя надясно. Аз наляво и тя наляво. И по едно време, забих се право в едно дърво! Това е! Полицаите оглеждат. Единият записва нещо, а другия оглежда колата. По едно време вторият изкрещява: — Каква ти елхичка, бре! Това ти е ароматизатора на колата!
- Третият закон на Нютон е погрешен: въпреки че гласи, че за всяко действие има равно по сила противодействие, няма сила, равняваща се на ритник със завъртане на Чък Норис.
Музикални новини: Излиза новият албум на Веско Маринов. Продуцентите решиха, че за да се продава успешно, той ще бъде записан на СD-RW.
Ако вашата жена започне да се прибира вкъщи без причина щастлива - значи имате дубльор.
"За моята смърт са виновни..." надпис върху корицата на телефонния указател...